برش فوم

برش فوم اولین مرحله ساخت محصولات فومی پس از تولید فوم است. از آنجایی که فوم ماده ای نرم و انعطاف پذیر است برش آن نیز در حین آسان بودن بسیار حساس و ظریف است. همانطور که می دانید فوم ها به سه نوع eva، پلی اتیلن، پلی استایرن (یونولیت) تقسیم می شوند و کارایی آن ها عمدتاً برای ضربه گیر بودن و عدم انتقال صوت و حرارت می باشد.

نکته:

علاوه بر کاربرد فوق از ورق های فومی به عنوان فیلتراسیون، بسته بندی محصولات و یا به عنوان فوم پارکتی در زیرسازی ساختمان نیز استفاده می شود.

بهتر است بدانید ورق های فوم به دو صورت محصول نهایی و یا مکمل تولید در فرآوری محصولات کاربرد دارند.

به همین دلیل نیز به اشکال گوناگون لایه ای و ضخامتی با استفاده از دستگاه فوم بر لیزری و یا حرارتی برش داده می شوند. البته برش فوم در موارد حساس از جمله قطعه سازی با استفاده از دستگاه CNC انجام می شود.

شایان ذکر است واحد طراحی هیوادفوم در راستای ارائه خدمات وابسته به صنعت فوم مانند برش، لمینت فوم، دایکات با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا اقدام به طراحی و تولید انواع محصولات مورد نیاز و مکمل در صنایع مختلف پزشکی، خودروسازی، شیشه، سرامیک و … می نماید.

بازار ۱۵خرداد کوچه منوچهرخانی پاساژ بهرامی طبقه دوم خدمات لیزر یاری

۰۹۱۲۷۰۲۷۴۷۲

برای انجام مشاوره و سفارش (برش انواع فوم – اسفنج-ابر با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت)با شماره ۰۹۱۲۷۰۲۷۴۷۲ حتی در ایام تعطیل با ما تماس بگیرید.

واحد طراحی هیوادفوم با تولید قطعات فومی پاسخگویی مناسب در زمینه صنایع مختلف می باشد. ضمن تولید قطعات کاربردی سفارشی و غیر سفارشی، مشاوره و خدماتی رایگان را در زمینه صنعت فوم به مشتریان خود ارائه می دهد. شما کاربران گرامی می توانید با ثبت سفارش خود در سایت هیواد فوم از خدمات ارزنده آن برخوردار گردید.